METRO GASZTROAKADÉMIA PROGRAMOK – SIRHA 2018

 METRO GASZTROAKADÉMIA PROGRAMOK
(METRO Gasztroakadémia stand)

2018. február 7. szerda
Téma   Előadó
10:30- 11:15 Marhahúsok a street foodban dél-amerikai ízekkel Gálicz István
11:30- 12:15 Innovatív mikro hajtások használata az ízek, illatok és tálalás fokozására Kopper Cress – Marcel Thiele
12:30- 13:15 Frissen, gyorsan és egyszerűen sous-vidolható fogások a la carte konyhákban   Bereznay Tamás
13:30- 14:00 Bocuse d’Or és ami mögötte van – Beszélgetés Volenter István, Pohner Ádám
14:00- 15:00 A Bocuse d’Or alapanyagai – borjúszűz és osso bucco – az éttermi asztalon Bíró Lajos
15:00- 15:30 Bocuse d’Or hivatalos verseny eligazítás
15:30- 16:45 Bocuse d’Or titkos alapanyagok kiválasztása és a vegetáriánus fogáshoz a zöldségek bevásárlása
16:45- 17:00 Napjaink allergén elvárásainak megfelelő desszertek Juhos József,  Gálicz István
17:00- 17:30  Tradicionális desszertek modern formában Juhos József
 METRO GASZTROAKADÉMIA PROGRAMOK
(METRO Gasztroakadémia stand)

2018. február 7. csütörtök
Téma   Előadó
10:30- 11:15 Vadak a mindenapokban Dóczi György
11:30- 12:15 McCain termékbemutató Nyíri Erik, Bial Gergely
12:15- 12:45 Catering Cup Győztes élménybeszámolója
12:45- 13:45 Egész lazac a konyhában bontásától a tálalásig Galgóczi Gábor
14:00- 14:45 Burger másképp, avagy ötletek egyéni arculathoz Bereznay Tamás
15:00- 15:45 Magyar ételek modern eszközökkel Bernáth József
16:00- 16:30 Közétkeztetési verseny alapanyagainak beszezése
16:30- 17:00 McCain termékbemutató Nyíri Erik, Bial Gergely   
17:00- 17:45 Halsteakek elkészítése a sous  vide technológia segitségével
(Kardhal és marlin steak szaftosan de mégis omlósan elkészítve)”
Gálicz István
 METRO GASZTROAKADÉMIA PROGRAMOK
(METRO Gasztroakadémia stand)

2018. február 7. péntek
Téma      Előadó
10:45- 11:30 Eszterházy báránygerinc zsemlegombóccal Mizsei János (Mák, Budapest)
11:30- 12:15 A klasszikus fehér kenyér Juhász Mihály (Jacques Liszt)
12:15- 13:00 Tojásleves Mogyorósi Gábor (Alabárdos, Budapest)
14:00- 14:45 Babsterc serpenyőben sült libamájjal Erhardt Zoltán (Erhardt Étterem, Sopron)
14:45- 15:30 Malaccsülök téli főzelékkel Pataky Péter és Sipos Bence (Meatology, Budapest)
15:30- 16:15 Savanyú káposztaleves keszthelyi tokhallal Toldy József (Kreinbacher Birtok, Somló)
16:15- 17:00 Füstölt makréla vajas zellerrel Fehér Gábor (Tábla és Esca, Budapest)

 

Tags: